Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Żukowska: Prezydent Warszawy powinna ponieść odpowiedzialność za brak nadzoru

dodano 2017-10-20 09:54 w kategorii: Informacje

- Jeżeli się ma zbyt duże zaufanie do ludzi, to nie powinno się pełnić kierowniczych stanowisk. Może opieka nad zwierzętami i inne szczytne zawody, gdzie nie ponosi się odpowiedzialności za wielomilionowe miasto, które ma ogromny budżet – oceniła Anna-Maria Żukowska w programie „Sedno Sprawy”.
 
- Argumenty, że poprzednicy też coś złego zrobili, i że Warszawa nie zasługuje na komisarza, są po prostu żenujące – podkreśliła rzeczniczka prasowa SLD. -  Osoba odpowiedzialna za losy Warszawy, jest winna chociażby braku nadzoru nad tym, co się działo jeżeli chodzi o reprywatyzacje w mieście – stwierdziła. 
 
Żukowska w trakcie rozmowy na antenie radia Plus negatywnie oceniła argumentację PO, która twierdzi, iż Hanna Gronkiewicz-Waltz nie powinna ponieść konsekwencji, tylko dlatego, że „Warszawa nie zasługuje na komisarza”. - To są bardzo infantylne argumenty, które nie przekonują mnie absolutnie – oświadczyła.  
 
- Prezydent Warszawy powinna ponieść odpowiedzialność za to, co zostało wykazane w audycie wykonanym na zlecenie miasta: w Warszawie działała grupa przestępcza – orzekła polityczka Sojuszu. 
 
Słuchaj całej audycji "Sedno Sprawy" z udziałem Anny-Marii Żukowskiej, kliknij tu
 
    


Komentarze

Wydarzenia

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.