Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Czarzasty: Wszystkie strony zapominają czemu poświęcone są miesięcznice smoleńskie

dodano 2017-07-11 07:17 w kategorii: Informacje

- Myśli pan, że pan Petru był tam po to, żeby szanować groby, czy po to, żeby go może wynieśli tak jak Pana Frasyniuka miesiąc temu? Bo to daje oglądalność, bo to pokazuje bohaterstwo, bo to daje punkty w bieżącej polityce – powiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD w programie „Tak czy Nie”, podczas dyskusji o miesięcznicach i kontr-miesięcznicach smoleńskich. - Myślę, że poseł, który jest szefem partii o tym marzy, ja o tym nie marzę – dodał.

Polityk SLD zwrócił uwagę, iż na miesięcznice organizowane przez PiS przychodziło coraz mniej osób. - Nie słuchałem przemówienia Kaczyńskiego, ale wysłuchałem pierwszego zdania, w którym podziękował opozycji za to, iż zmobilizowali PiS, kler i biskupów. Mówił: „myślałem, że ta miesięcznica umarła a Wy daliście mi siłę.” Oznacza to, że ten człowiek dostał od nas, od opozycji siłę, aby opowiadać bzdury - ocenił Czarzasty.

- Myślę, że wszystkie strony zapominają czemu poświęcona jest ta miesięcznica, a to jest miesięcznica tragicznego wypadku w Smoleńsku gdzie zginęli ludzie – podkreślił przewodniczący SLD. 

Oglądaj przewodniczącego SLD Włodzimierza Czarzastego w dyskusji w programie "Tak czy Nie", kliknij tu.Komentarze

Wydarzenia

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.