Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Senyszyn: Homo buczans polonicus

dodano 2015-08-10 14:26 w kategorii: Kraj

Wg PiS, buczenie na Powązkach jest dobre, a buczenie na prezydenta Dudę złe. Wg PO - odwrotnie. Niezależnie od ocen moralnych, jedno jest pewne. W wyniku narodowo-katolickiej ewolucji na terenie III RP wykształcił się nowy gatunek ssaka z rodziny człowiekowatych: homo buczans polonicus.
 
Homo buczans polonicus występuje w trzech odmianach. Odmianę kibolską (podrodzina szalikowate) cechuje większa masa mięśniowa i agresywność fizyczna. Agresja werbalna jest ograniczona ze względu na ubogie słownictwo. W użyciu występuje zaledwie kilkaset słów. Najczęściej stosowane to jebać, pierdolony, pedały, kurwa, Bóg, honor, ojczyzna oraz zbitki językowe: "Polska gola", "pedały/żydy do gazu". Ulubiony skrót ChWD jest sprzeczny z kluczowym hasłem szalikowatych "zakaz pedałowania", co potwierdza kłopoty ze sprawnością intelektualną.
 
Odmiana radiowa (podrodzina beretowate) raczej słucha, pielgrzymuje i śpiewa niż mówi. Posiadanymi zasobami finansowymi i składnikami majątkowymi dzieli się z samcem naczelnym (ojdyrem), rozumiejąc i uznając, że potrzebuje on zewnętrznych znamion luksusu, więc nie może "jeździć na krowie". W odróżnieniu od szalikowatych, wsród beretowatych zdecydowanie przeważają osobniki żeńskie, ale obie podrodziny nie łączą się w pary.  
 
Z kolei odmianę polityczną (podrodziny kołnierzykowate i koloratkowate) charakteryzuje większa agresja słowna. Język mają zbliżony do używanego przez szalikowate, ale wyrafinowany, co jest najprawdopodobniej związane z wysublimowanym podniebieniem, rozsmakowanym w policzkach wołowych, ośmiorniczkach (kołnierzykowate) i wszelkich frykasach na suto zastawionym stole (koloratkowate). Znane są też pojedyńcze osobniki zajadające się byle czym, za to w ławach sejmowych. Kołnierzykowate preferują jedzenie restauracyjne, a koloratkowate - przygotowane przez gospodynie i zakonnice. Odmiana polityczna homo buczans polonicus stosuje tzw. skróty myślowe (np. "chuj, dupa i kamieni kupa", "pieprzona Rada Polityki Pieniężnej") i lapsusy językowe ("kiedy dziecko szuka miłości, to lgnie, szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga").
 
Elementem łączącym wszystkie odmiany homo buczans polonicus jest uwielbienie dla JPII, przy równoczesnym całkowitym odrzuceniu prawdziwie chrześcijańskiego nauczania. 
 
Joanna Senyszyn


Komentarze

Wydarzenia

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.